SM-sarja Kausi 2: Twin Ring Motegi Road Course East #307
/
Forza Motorsport 2
/
Mennyt
/
Draghar
Kauden kuudes osakilpailu.
Kierroksia: 25 Aika-ajo: 8 kierrosta, niistä 6 nopeaa.
Ilmoittautumiset mielellään ajoissa, helpottaa lobbyihin jakamista!
Säännöt
- Damage Type
- simulation
- Tires And Fuel
- simulation
- Collisions
- on
- Spectators Voices
- on
- Grid Order
- points
- End Race Timer
- 3
- Override Manual
- on
- Override Suggested Line
- on
- Override Stm
- on
- Override Tcs
- on
- Override Abs
- on
- Car Class
- A
- Car Performance Index
- 751
- Car Drive Type
- rwd
- Car Engine Position
- front
Osallistujat
Kuvat
Videot
Ei vielä videoita.
Kommentit 121 kommenttia
Jos laatikko olisi palanna :)
Northg7 152
Kirves 43 Bunny 39
Kun me parannetaan vähän niin voidaan haastaa north, yhteispisteillä.
kattoo jos sais pisteitä nii vois ostaa radan ja tulla mukaan :P
Hyväksykää mut osallistuneeks jos nyt sit oon mukana :)
Saatte ajaa ilman mua, HUOM: saatte. Anna palaa markki (ps. bensan, älä kumin)!
ei oo konnah ketään muutakaan viel "hyväksytty". Ja se on edelleen koko homma auki että pääsetkö mukaan vai et..
Niinno edelleen jos osaatte lukea "jos olen mukana" ? :D
Niinno edelleen jos osaatte lukea "jos olen mukana" ? :D
Ainiin ja sitten vielä mulle tuli kyllä YV mis sanottiin et innolla uusia kisaajia :)
Juu juu, mutta kun se on tässä vaiheessa kiinni tuosta ryhmästä -> Kauden 2 managementti: -northg7 -Draghar -kurppak -EvoBobber
Jos joku näistä vahvistaa niin ok. Minun puolesta niinkuin olen jo sanonut että mukaan vaan..lisää kisaajia vaan niin saadaan vaikka täydet kolme lobbya per kisa..
Northg7 sitä mulle sanokin että mielellään ottais lisää kilpailijoita joten sanoin hänelle sitten että tuun ihan mielelläni mukaan 3 kautta varten
Kyllä mun puolesta saa tulla mukaan kisaan, tietenkin on eri asia tarviiko mattimyhäisille laskea pisteitä. Tietenkin sitten ollaan ajoissa paikalla, ja pidetään säännöistä kiinni.
Jos taas tilanne olisi se, että Lobby 3 tulisi jokaisessa kisassa lähes täyteen niin asia olisi täysin eri. Harkintaan voisi EHK
Niin..management sopikoon miten tehdään. Mun puolesta konnah:lle iso TERVETULOA!!! :D
Kiitos Raab vaikka ei vielä ole varmaa pääsinkö SM porukkaan mukaan ;)
En ole konnahille yv:tä laittanut missään vaiheessa. Se että suurempi osallistujakunta olisikin hyvästä, ei yksistään vielä päätä osallistumisoikeutta. Jos näin olisi, saa kuka-milloin-millä perustein tahansa liittyä joukkoon ajelemaan. Myö tehhään nämä piätökset ryhmässä ja ootellaan vielä kaikkien sannaa jotta voijjaan juujaa sannoo. Ei tässä mitään lakimiehiä olla, yritetään pitää homma asiallisena ja hyväksyttyjä sääntöjä noudattaen.
Northg7 Anteeksi erehdyin henkilöstä se olikin Draghar ....
Ja Draghar sanoi viestissä paljon muutakin..
Mukaan vaan kaikki halukkaat mun puolesta...
No mut voi nyt sitten Hyväksyä mukaan Northg7 Lähetti että osallistumiseni on OK ! kiitos SM- järjestäjä tiimi !
E: Mikä on radan nimi ?
Hei, voiks mun koira tulla pliis mukaan? Se osti jut äskö ittellensä boksin ja kaikki vermeet. Mut K&M:än se ei halua, et joku toinen tjiimi saa sit ottaa sen. Kyl sillon mikki, muk ei se paljoo puhu. Pliis, pliis olkaa kilttei!
Tulooko näin iso kato kun on DLC-rata? Vain kaksi lobbyllista porukkaa.. :/
En ollu ilmoittautunu :S
Sen nikki on sitten :SexyGorilla69:
Reps :D
Tuli muuten eilen pädin kanssa testattua Motegilla. Perä lähti aika helposti alta ja nopeatkaksois mutkat olivat aika haastavia ajaa. No tarvii laittaa ratti kiinni ja testata lisää.
Tuleepahan ainakin mielenkiintoinen kisa, jos vähänkään pysyy muitten perässä. Motegilla tuttuun tapaan pölisee ja rytisee :D
e. Niin tosiaan, kisa olikin vasta ensi viikonloppuna. Ehtiipähän ainakin testata.
Motegi on kieltämättä hieno ja haastava rata.