SM-sarja Kausi 3: Suzuka Circuit #398
/
Forza Motorsport 2
/
Mennyt
/
Draghar
SM-sarjan kolmas kausi alkaa ja ensimmäisenä osakilpailuna ajetaan haastava Suzuka Circuit Japanissa!
Kierroksia: 25 Aika-ajo: 8 kierrosta, niistä 6 nopeaa
Osallistuaksesi kilpailuun, täytyy seuraavien ehtojen täyttyä:
-
Olet virallisesti ilmoittautunut sarjaan "Kausi 3. Ilmoittautuminen" topicissa
-
Olet katsastanut/katsastat kisa-autosi määräaikaan mennessä (28.11.2008 klo 15.00, myöhästymisestä pisterangaistus).
-
Tiedät sarjan säännöt: Jos olet uusi pelaaja, kannattaa säännöt lukea alusta loppuun. Jos olet ollut mukana aikaisemminkin, kannattaa säännöt ainakin kahlata läpi, sillä uusia pykäliä on paljon mukana.
Muista myös vierailla sarjan kotisivuilla, http://forza.figgy.eu/
Säännöt
- Damage Type
- simulation
- Tires And Fuel
- simulation
- Collisions
- on
- Spectators Voices
- on
- Grid Order
- points
- End Race Timer
- 3
- Override Manual
- on
- Override Suggested Line
- on
- Override Stm
- on
- Override Tcs
- on
- Override Abs
- on
- Car Class
- A
- Car Performance Index
- 801
- Car Drive Type
- rwd
- Car Engine Position
- front
Osallistujat
Kuvat
Videot
Ei vielä videoita.
Kommentit 142 kommenttia
Katsastustiedoista uupuu vielä väännöt, mutta laitan jo lmon..
Laitan auton tiedot kunhan pääsen boxille
Team Spot Performance ilmoittaa auton tiedot viimeistään perjantaina.
On ne kovia!
Viimiset "säädöt" menossa niin ei tiietä viel kaikkii speksei senkin simppu! :D
Eli autoa ei ole vielä edes valittu...
Voivoi pojat :D
Ei ainakaan meillä ole valittu... :/ vihaan autojen testaamista, sit tulee otettua arvalla joku paska...
Mulla on muutto tässä menossa. Auton tiedot tulee viimeistään lauantai iltana!
djrunkkari: Kannattaa ne auton tiedot kyllä perjantaihin klo 15.00 mennessä laittaa, jotta et saa sitä pistemenetystä. Ei viitsi alkaa poikkeuksia tekemään, kun muuten kaikilla on kohta joku syy.
Tähän on Xtivalien aikaan. Nyt ei mainita tekosyyksi live-ajan loppumista :p.
Draghar näyttää pahan puolensa
Yhden niistä monista..
Auto on valittu, mutta jännitetään nyt paljastusta sinne perjantaille.. ;)
Jep, mä parhaillaan viimeistelen maalausta ja jos kaikki menee nappiin, niin tänään pitäis saada meidän Volvo valmiiksi :)
Eiku mikä se oli, vai miten se oli? :D
Voi perkele pojat! Nythänmää huomasin että ovloV on neliweto, joudutaan valkkaa joku toinen auto!!! :S
Volvolla sopii aina mukaan.
Miqqe, nythän meille vasta kiire tuli! Eipä huomannu knoivari tai Raabikaan tota! Ruvetaan heti tsekkaa uutta vaihtoehtoa ja mä haen mun pinkin värisen maalipurkin ja pensselin, niin pystyn aloittaa jo vaihtoehtoisen maalauksen tekemisen. Voihan p#%&"?%¤!
Ipiltä saa liekkejä halvalla.
jep :P kaikki maalit mitä oon tehny on myynnissä...
Okei, no mä kokeilen vielä ihan pikaseen räpeltää jotain ton maalauseditorin kanssa (hitto, ku ehtii olee onlines tänään vaan 25minsaa, ja seuraavan kerran pääsen onlineen joskus joulukuun puolessa välissä..) ja jos ei natsaa, ni sit laitetaan ainoastaan toi virallinen numerolätkä siihen meidän pinkkiin PT Cruiseriin.
Jos en mitään keksi, niin ehkä vihreät tai jopa ruskeat(?) liekit vois sopiakkin tohon autoon ku siin on se pinkki tausta? Ehdotuksia?
Ois vaan pitäny lukea noi sarjan vaatimukset kunnolla, eikä hosua! Takoo päätään seinään
:)
:D
24 osallistujaa kunnon ryysis
Mä teilaan sut!