Rekorderlig GT3 Challenge #582
/
Forza Motorsport 3
/
Mennyt
/
warcryFIN
Tällainen pieni R3- luokan Porsche turnaus ennen aina niin ihania SM- sarjan kisoja.
Ajamme 3 lyhyehköä kisaa, joissa jokaisessa yksi pakollinen varikkopysähdys. Radat arvomme lobbyssa tai ilmoitetaan lähempänä kisaa.
Autoina toimivat #80 ja #45 Flying Lizard GT3-RSR:t, joista ainakin toisen voittaa careerissa, ettei kaupoille tarvitse lähteä. Koska olen omahyväinen paska, edellytetään vielä, että kaikista autoista tulee löytyä minun storefrontilta ilmaiseksi saatavat Rekorderlig- maalit, kumpi tahansa käy.
Autoa ei saa virittää ja säätöihin ei saa koskea. Kaikki lähdemme kivasti samalta viivalta.
Illan hämärtyessä selvillä on FRC Homovichy 2010 arvonimikkeen saava henkilö, kun ruutulippu heilahtaa viimeistä kertaa. 6 pelaajalla päästään kisaamaan, myös kaksi lobbya on mahdollista ajaa.
Ajankohtaa voidaan kilpailijoiden toiveesta muuttaa mille päivälle ja mihin aikaan tahansa.
Osallistujat
Kuvat
Ei vielä kuvia.
Videot
Ei vielä videoita.
Kommentit 8 kommenttia
Toivottavasti pääsen osallistumaan. Työt menevät niin epäsäännöllisesti että en ole kerennyt osallistumaan juuri minkäänlaiseen toimintaan.
mahdollisesti mukana
Kovasti haluaisin ajaa,mutta ei koskaan tiedä millä tuulella yhteydet ovat. Voin olla varamiehen varamiehenä. :)
(en siis klikkaa osallistumista,mutta jos olen livessä ja puuttuu kuskeja niin inviä voi laittaa.)
Katotaan nyt ketä ilmestyy paikalle. Klo 19 tarkoitus olisi aloittaa. Täytetään inveteillä sitten lobbya jos porukkaa mahtuu :)
Voi olla et vähän tässä myöhästyn.. Eli jos mukaan pääsee vielä 5 - 10min yli niin voin olla mukana :D
Juu, eiköhän sinne pääse :)
Kiitoksia osanottajille, saatiin porschet nätisti halki, poikki ja pinoon :)
Jep varsinkin new yorkin kisa oli hmm... mielenkiintoinen!