Underground Challenge 5 - The välikisa #758

/ Forza Motorsport 3 / Mennyt / Aliboz

Nyt kun URL on tauolla niin ajetaampas taas vanhojen hyvien aikojen kunniaksi Underground Challenge!

Säännöt kaikille jo tutut: B500 Korisarjat Ahdin ISOT vanteet Tummennetut lasit ovat plussaa Oikea asenne (Lippis vääritepäin päähän, eiks je?)

Ajellaan vaikkapa tämmöinen setti:

  1. Laguna Seca (5 Laps)
  2. Iberian Short (7 Laps)
  3. New York (7 Laps)
  4. Suzuka West (5 Laps)
  5. Fujimi Kaido (1 Lap)

Osallistujat

tappi

cancelled

Aliboz (host)

accepted

deroits

waiting

Olenko

cancelled

DarkWarjo

accepted

FINBULLET

accepted

RauhaMees

accepted

Kuvat


Videot

Ei vielä videoita.


Kommentit 18 kommenttia

Aliboz
Ooksnää Need For Speed Undergroundia pelaillu koskaan? Sillä meiningillä mennään! !http://img.forzaracingclub.com/p/1/2/4/6/7/12467/12467_full.jpg!
Tuonnäköistä porukkaa on ollu aikasemmissa kisoissa.
Aliboz
Mie ajelen mun bemulla jolla lähden myös sitten URL kakkos kauteen...

!http://img830.imageshack.us/img830/3643/forza27l.jpg!
DarkWarjo
En mää varmaa nytten.

vois keksii jonku toisen kivan.. se saabi oli suoril aika sukka ja mutkissakaan ei pärjänny.
Aliboz
Kylläpä se käypi, ethän vaan joka kisassa vaiha autoa :)
Olenko
Joudun kankeloimaan itteni tästä kilvanajotapahtumasta, koska sijaintini ompi ko. ajankohtana kaiketi Seinäjoki vai mikä helvetti se nyt oli, pelikonsolini joutuu kuitenkin jäämään yksin Poriin, näinollen fyysinen etäisyys itseni ja pelikonsolini välillä muodostuu liian suureksi, eikä osallistuminen tähän autourheilun juhlaan ole mahdollista allekirjoittaneen osalta. Pahoittelen tapausta ja toivon, ettei poissaoloni ole kovin suuri pettymys kannattajajoukoilleni.
DarkWarjo
Melkoinen pettymys, mutta ei kai se auta ku niellä itkut ja koittaa selvitä voit... häviäjänä maaliin.