driftausta #847

/ Forza Motorsport 3 / Mennyt / bani_l740

eli driftausta saa tehä ihan mitä vaan eli vaikka runkata oon trolli jeejee mutta silti ajetaan tuolloin kun pääsen just sillon eskarista ja sain just hyvä drifti auton ja osaan yhdys sanat ja kieli oppi virheet ja semmosety


Osallistujat


Kuvat

Ei vielä kuvia.


Videot

Ei vielä videoita.


Kommentit 29 kommenttia

DarkWarjo

vaiski75 wrote: Ma haluun kanssa!

Vejetään vinriftii sfäiskin kera! wohoo

vaiski75

Miksei se bani setä hyväksy meitii? Onko sillä mahdollisesti mennyt netti särki, Isi antaa remmistä vai kiusaako naapurin tytöt?

Miten mua häiritsee niin kovasti tuo Tägi: bani, ihan niinkuin olisin nähnyt sen jossain ennenkin...

DarkWarjo

vaiski75 wrote: Miksei se bani setä hyväksy meitii? Onko sillä mahdollisesti mennyt netti särki, Isi antaa remmistä vai kiusaako naapurin tytöt?

Miten mua häiritsee niin kovasti tuo Tägi: bani, ihan niinkuin olisin nähnyt sen jossain ennenkin...

se on se toinen kaveri se on se Banni.... sen saa aina jos ei osaa käyttäytyy ja sähän et tunnetusti osaa niin banni on sulle varsin tuttu nimike.

DarkWarjo

hulluseon wrote: Onko Rizla sama ku kriftaus?

Eikäkö se o näitä tupakkimiehiä se risla

hulluseon

Mutta savuaa sekin, vähän samanlailla ku kriftattavat renkaat. Mie voin kyllä savuttaa niitä Rizloja.

vaiski75

BAM!

Joku käyttäjä käytti tuota y-kirjainta sanojen lopussa ennenkin, mutta nyt en saa päähäni kuka se oli..

vaiski75

hulluseon wrote: Mity? Paljastuinky miny nyty?

Nyt Letcut esille, Hullu haluaa pesulle!

E. Ei sittenkään, eihän se Hullu voisi olla noin näppärä..

vaiski75 muokattu 15v

TehBigBunny wrote: Y Y Y !

Ma nään seitsemän syyllistä.. Eikun oikeasti, oli joku käyttäjäkin joka teki noin ja en nyt tarkoita tuota yleistä häröilyä. Kun tää mun pää ei vaan nyt toimi... Hetkinen, auttaiskohan strippari asiaan, sitä täytyy kokeilla vielä..

Tuomo33

Tais bani itse voittaa, kun ei kilpailijoitakaan edes hyväksyny :' (