Small budjet missile night #931
/
Forza Motorsport 3
/
Mennyt
/
Tuomo33
Budjetti !
Jokaisella on käytössä 70.000cr Tällä rahalla, tulee ostaa auto, ja osia. Osat saavat olla alenuksella, jottei tarvitse päätä hajoittaa laskemisessa =) Vetotavan muutoskin sallittu.
Säänöt!
RWD Ei fortza osia Ei race kumeja!
Muuta!
DRIFTING
Pyritään pitämään letka kasassa KOLHUJA TULEE PAKOSTI. Joten jos auton hajoaminen/kolhiintuminen ei mielytä, älä vaivaudu mukaan!! Rento meininki. Damage Simulation.
Radat!
Tsukuba Suzuka Catalunia Sidewinder Fujimi
Muidenkin ehdotuksia, nämä vain esimerkkinä.
2-4 Tuntia saa varata, illemmalla "jatkoilla" jokin laista kisaa, ja palkintoa.
Osallistujat
Kuvat
Videot
Ei vielä videoita.
Kommentit 27 kommenttia
Se on mun budjetti truenon paikka taas. ^Täytyy kaivaa eka se tuolt tallin perält pölyttymäst :)^
jaahhazzz ei muuta kun silviaa tai datsunii kiillottelemaa xD
Nonii tää kuulostaa hauskalta. Kyl se on S15 mun :P Onko muute mitää luokkaa mihi pitää olla? Max?
Vappaasti muutamaa kieltoa lukuun otamatta, saa rakentaa niin korkealle, kun rahat riittää..
olen aika varma että viper 2003 on paras tähän
2jz altezzalla tullaa :D
tosi pieni budjetti :DD
Melekee vois puoleen pudottaa tuon budjetin :D Mutta mukana ollaan silti!
Tuo on loppujen lopuksi sellanen, että auton ostona jälkeen, ei hirveästi osaa saa kiini ^tai riippuu autosta^. Jos on ^liian^ iso, niin voihan sitä tiputtaa..
Eikä oo näköjää mitää luokkaa mihin pitäis rakentaa :D eli mahollisimman halvan suhteessa PI ottaa ja virittää nii pitäis olla voitto taskussa?
Eikai tässä tapahtumassa mitään voitettavaa ole.
Kyllä mie ajattelin jotain jaella sitten ilemmalla, kun otetaan jonkin näköisiä pikku kilpailuja.. Esim wt ja entry kilipailua.
Edit: Muta siis joo."päätapahtumassa" ei ole mitään palkintoa yms, koska tarkoitus on vaan pitää ns.tylsää..
Entä jos auction housesta hommaa auton vai onko kielletty?
Jos tallissa myydessä siitä ei saa enempää kuin 35 000cr, niin ei ole kieletty..
Mainitakoon että luistelemme, emme aja grippiä, niinkuin eräss nimeltämainitsematon luuli. Pahoitelen mahdollista väärinkäsitystä, pöljä mikä pöljä olen.
Kannattaa kirjoittaa event infoon..
Olishan sen voinu aikasemmin joo pistää, mutta kiitoksia huomautuksesta.
Mullakin olis auto tätä varten mutta aika täydennäköstä plus saattaa olla että tarvii mennä juhlistamaan synttäreitä perjantaina...
Olis kymysynys.. Elikkäs otetaanko takapotkuks muuttaminen tuohon hintaan budjettiin mukaan, vai mity? (Legacyn aattelin rakentaa, kun se on ihana vekotin)
Nyt pisti kyllä mietimään aika paljon... Tiädän kun nyt sanon näin, joku ottaa nokkiinsa, mutta sille en voi mitäään. Kaikkia ei voi mielyttää koskaan saman aikaisesti..
Vetotavan muutos AWD:stä RWD:hen on ilmainen.
Jokseenkin tasoitaakseen valmiina olevia RWD käyttäjiä, heille auton kevennys on ilmainen.
Sitten vapaasti vaikka nimetömänä kertomaan mielipidettä..
Elikkä mä saan mun rifteriin kunnon vanteet :)
Joo löytyi parempi auto. Laitan kuvvei huomen :)
jos tuun niin tuun MYÖHÄÄN.... joten peruin osallistumisen mennään japanilaiseen tosiaan juhlistaa synttäreitä joten se nyt menee tämän edelle valitan :D
Jos on lobbyssä vajetta ja minä oon livessä, niin voin tulla mukaan.
Kukas tän hostii?