iPhonen/iPod touchin käyttäjiä?

DiddFIN
/

Kuinka monella teistä on käytössä iPhone tai iPod touch? Jos kellään... :)

DiddFIN
/ /

Tästä päätellen ei ole ihan hirveästi iPhonen/iPod touchin käyttäjiä, mutta jos kuitenkin sellainen käteen sattuu:

  1. Suuntaa Safari osoitteeseen iphone.forzaracingclub.com
  2. Lisää Home Screeniin, niin saat enemmän irti

Varoitus: hyvin-hyvin pre-pre-alpha -vaiheessa, kaikki ei toimi, eikä toimintoja ole juurikaan jne. tms.

Ps. Toimii myös tietokoneen Safari-selaimella jotenkuten.

Eeegac
/

Olinki aluksi tulossa kyselemään, että oisko tällästä tulossa iphonelle, mut sellanen olikin jo. :P Nopean testailun jälkeen vaikutti kyl hyvältä. Rullaa smuutisti ja ulkoasu on selkeä ja siisti. Ainoa asia mitä jäin kaipaamaan oli se, että ei voinut kirjottaa foorumeille. En katsonut voiko kuviin tai muihin. Ajatteliko Didd koodailla tätä vielä lisääkin? Hienolta vaikutti kyllä ja toivottavasti päivitystä vielä tulee! Kiitos tästäkin jo!

Eeegac
/

Tunnen itseni hieman idiootiksi, mutta miten saisin poistettua FRC:n koti-valikosta, kun laitoin vahingossa niitä 2 sinne. :D Toisesta haluisin eroon.

Pottae
/

Vastauksena käyttäjälle Eeegac

Eeegac wrote: Tunnen itseni hieman idiootiksi, mutta miten saisin poistettua FRC:n koti-valikosta, kun laitoin vahingossa niitä 2 sinne. :D Toisesta haluisin eroon.

Ikonia painat hetken pohjassa. Siinä pitäis sitten niiden ikonien "heilua" ja niitä pystyy sitten poistamaan painamalla rastia ikonin yläkulmasta.

(En ole varma auttaako tämä..)

Eeegac
/

Ui! Kiitoksia. Oon viel newbie tän vehkeen kanssa.

v7ville
/

Tähän voisi todeta että hyvin toimii ko. sivusto myäs Androidilla :)

Aliboz
/

Ihan hyvä, mutta ehkä hieman turha. Normi FRC rullaa iPhonella niin hyvin että ei tuosta kauheesti hyötyä oo.

Kirjaudu sisään vastataksesi.