F4SM Kausi 4 - Harjoitusaikoja

djrunkkari
/

!http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTHC1AVqe64s0NhYTQpyKwo-TodjgzTxPhJ7pTQZ2BgExZeV5QMOWdGKa30BA!

velliperse
/ /

Ajelin indylle ghostin aikaan 1.30.1xx jos joku halluu sitä vastaan kokeilla. Kolomion kanssa män alle ykskolkyt edit: ei tota haamu vastaan voikkaan ajaa jostain syystä

Nipsuhuuli
/

Ite ajoin eilen test drivessa 1.30.4XX, tänää vois kokeilla ajaa lisää :3

KKNGS
/

Ette oo tosissas että häviän teille vaan sen 1,5 sec..?

Nikde
/

Alle minnuutin. Ilman housuja.

Lahjattomat reenaa, eli minäkin vielä joku ilta...

PetuK
/ /

Vastauksena käyttäjälle djrunkkari

djrunkkari wrote: Pikku parannus 01:29.286 LB Alle 1:29 menee, jos osuu kierros nappiin.

Ite luulee ajaneensa ihan ok-kyytiä (=alle 1s dj:stä) ni sit toi "motivaattori" iskee taas :-(

MrD St Jimmy
/ /

Saas nährä osaanko mä enää ajaa. Forssa sisällä sitten varmaan puolen vuoden.

Nonnii huomaa ettei ole tullu ajettua kun 1:32 ajan vasta ulos sain. Ei toi Intianapolise ole muhun koskaan iskenykkään, kun alko lateleen mulle jotain badgeja parin kierroksen jälkeen. Kyllä nyt tarvitaan kovaa reeniä että vanhalle tasolle pääsee.

/Sekan sai vielä pois.

MrD St Jimmy
/ /

1:31.694

Nyt tarvis löytää ne sopivat säädöt ja kyllä tässä vielä 30 ellei se 29 löydetä, mutta kovaa reeniä se näyttäis vaativan.

Btw. bugaago kellään toi varikkokäynti joka kerta? Aina kun lähdössä paikaltansa niin nykäsee, vetää takas, teleporttaa hitusen vasemmalle kääntyen ja sit lähtee uudestaan. Se vaan että eihän tota käy netissä eihän?

savulohi
/ /

Täsmälleen Nipsun ja Jimmyn puoliväliin menee itellä, 1.30.5xx. Tiiä saisko siitä jotakin pois vähän lisää räpläämällä, mutta on se taas se aika vuodesta notta alkaa mokoman Fanatecin ja kytkytinpedaalin puute sapettammaan. :|

!http://www.washingtonmonthly.com/college_guide/college_guide/images/broke.jpg!

MrD St Jimmy
/

01:30.352

Alkaa vähän löytymään sitä tatsia mutta vaikeata alkaa olemaan alle 29 meneminen.

zattwy
/

Joooooo!!!!!!

Ekat kymmenkunta kiekkaa vejetty ja kädet puutuu aivan saatanasti.

Ei oikein skulaa tää vielä, 01:34.9xx paras.

MrD St Jimmy
/

Eiköhän noi ajat tasotu sitten noissa vannhoissa tutuissa radoissa normaaliksi, Tätä rataa joutuu oikeasti harjottelemaankin.

Myyris
/

hmm.. ei paha 4seccaa jäles.. mikähän täs homms nyt kusee

Exami
/

1:31:900 tais olla nopeimmat kierrokset, ehkä hiukka ku ajais ni oppis taas ajolinjoja ja jarrupaikkoja..

Nipsuhuuli
/

Pian lähtee viimenen testi ennen sunnuntaita! Aikaa on tän illan jälkeen vasta sunnuntaina tuntia ennen kisaa.

MehuSukka
/

1:29.964 paras jos oikeen natsaa kaikki perkeleet ja sattuu munkki kohdalle.

MrD St Jimmy
/

Ei ole vielä millään saanu alle 1:30 vaikka mitä säätöjä väännelly. Enää oikeastaan testaamatta downforcen lisääminen.

Kirjaudu sisään vastataksesi.