SergeanTumppi 16v Niinhän sä luulet kaveri, osallistupa tohon kisapäivään, niin otetaan sit mittaan toisistaan.
SergeanTumppi 16v tappileipa wrote: tuo toinen näyttää iha joltai uudelta mallilta missä on niitä jotai suojamaalauksia ettei tunnistais:D Tota saat kysyä sit itse herra Anon18100 silloin lauantaina, jos ees tuut sinne.
RaabForRehab 16v Sergeanista on tullu ilmiselvästi FRC:n uus EMO :D Kauheen suppeella päällä kokoajan..
SergeanTumppi 16v muokattu 16v RaabForRehab wrote: Sergeanista on tullu ilmiselvästi FRC:n uus EMO :D Kauheen suppeella päällä kokoajan.. en kyllä ole mikään Emo, koska se viiltelee ittee ranteet auki ja pääsen liisa ihmemaan poppimaan ranteet auki. Olen kyllä yleensäkin synkän oloinen, mut eipä ole mitään mukavaa sanottavaa, kun tuntuu kaikki olevan vitutuksen päällä meikälle. EDIT: ja tietyst toi perkeleen kuva kertoo jotain meikäläisestä. Näi o näree. sorke vaan noi tekstit, voin lähettää kukkaset teille.
RaabForRehab 16v SergeanTumppi wrote: en kyllä ole mikään Emo, koska se viiltelee ittee ranteet auki ja pääsen liisa ihmemaan poppimaan ranteet auki. Olen kyllä yleensäkin synkän oloinen, mut eipä ole mitään mukavaa sanottavaa, kun tuntuu kaikki olevan vitutuksen päällä meikälle. EDIT: ja tietyst toi perkeleen kuva kertoo jotain meikäläisestä. Näi o näree. sorke vaan noi tekstit, voin lähettää kukkaset teille. Eli perusteellisen Suomalainen heppu kyseessä :D No problem! :D
Kommentit 11 kommenttia
Ettekä testannu, huijaat
vai Huijaanko. o_O
huijaat
Niinhän sä luulet kaveri, osallistupa tohon kisapäivään, niin otetaan sit mittaan toisistaan.
::::::::::::::::::: DDD
Tota saat kysyä sit itse herra Anon18100 silloin lauantaina, jos ees tuut sinne.
Sergeanista on tullu ilmiselvästi FRC:n uus EMO :D Kauheen suppeella päällä kokoajan..
en kyllä ole mikään Emo, koska se viiltelee ittee ranteet auki ja pääsen liisa ihmemaan poppimaan ranteet auki.
Olen kyllä yleensäkin synkän oloinen, mut eipä ole mitään mukavaa sanottavaa, kun tuntuu kaikki olevan vitutuksen päällä meikälle.
EDIT: ja tietyst toi perkeleen kuva kertoo jotain meikäläisestä. Näi o näree.
sorke vaan noi tekstit, voin lähettää kukkaset teille.
Eli perusteellisen Suomalainen heppu kyseessä :D No problem! :D
Joo ei oo ilopillereitä näkyny täällä :) ^pessimisti ilmoittautuu^