Täähän se just on kun pitää varovaisesti aina kysyä täällä jotain :D Totta puhuen en ihan tajunnut tuota vieläkään. Sen verran erilaista vannetta, camberia ja maavaraa tossa videolla oli.
No noin miekii ajattelin mutta sitten näky joku Lotus missä oli suht pienet vanteet ja aika korkee maavarakin. Tuulilasissa oli vielä Hellaflush approved!
Se kaveri puhu siin alussa siit offsetistä ni vois tarkottaa et vanteet / renkaat tulee tarpeeks ulos, niinku kaarten tasalle tai jotai...joku fiksumpi vois tietää.
Mä oon käsittäny Hellaflushin niin, et renkaat ylhäältä kaarien sisällä ja vanteen ulkokehä niin lähellä kaaria kuin mahdollista ja tämä siis niin, että vanteen ja renkaan alaosa tulee kaarien ulkopuolelle.
Jollain oli Drifting Loungessa signature, jossa oli porattu ruuveja(kuvaa vannetta) lautaan (kuvaa auton kylkeä) ja siinä näki hyvin noi eri tyylit.
Kommentit 13 kommenttia
http://retrorides.proboards.com/index.cgi?board=general&action=display&thread=71867
Jollain oli Drifting Loungessa signature, jossa oli porattu ruuveja(kuvaa vannetta) lautaan (kuvaa auton kylkeä) ja siinä näki hyvin noi eri tyylit.
!http://ll.speedhunters.com/u/f/eagames/NFS/speedhunters.com/Images/Rod09/Cars/Flush%20Civic/3394377844_6786704429_o.jpg!
!http://ll.speedhunters.com/u/f/eagames/NFS/speedhunters.com/Images/Raekelboom%20Kevin/DSC03369.jpg!