IL3 15v Ehkä Greddy pois/pienemmäks muualle ja muut pienemmät tarrat eri mestoihin? Värit on jees! Musta, vihreä harmaa toimaa. Ku oli sana new heitois, ni onks tää jotain sun vanhoja maaleja?
OBLIKAATTORI 15v IL3 wrote: Ehkä Greddy pois/pienemmäks muualle ja muut pienemmät tarrat eri mestoihin? Värit on jees! Musta, vihreä harmaa toimaa. Ku oli sana new heitois, ni onks tää jotain sun vanhoja maaleja? vanha ja vanha.. :D otatko työmaaksi?
vaiski75 15v Entä jos vaihtaisi tuon harmaan mustaksi ja sitten taas tuon mustan pari pykälää valkoisen suuntaan näin aluksi? No?
OBLIKAATTORI 15v vaiski75 wrote: Entä jos vaihtaisi tuon harmaan mustaksi ja sitten taas tuon mustan pari pykälää valkoisen suuntaan näin aluksi? No? entä jos lähetän tän teille kaille niin voitte tehdä siitä sitten paremman?
OBLIKAATTORI 15v :D en mä sitä silleen tarkottanu. jos täältä löytys vaikka joku innokas maalari colab mielessä ;) rohkeesti vaan viestiä tuleman :D
OBLIKAATTORI 15v LORD HOPO wrote: Oblilla on hauska tapa kuvata kun usein autot näyttää joltain lelulta. aperature 50% thats my thing
IL3 15v No, Obi, jatketaan siitä mihin viimeks jäätiin? Laitellaan privan kautta ja tsekataan mitä syntyy?
Kommentit 11 kommenttia
Ehkä Greddy pois/pienemmäks muualle ja muut pienemmät tarrat eri mestoihin?
Värit on jees! Musta, vihreä harmaa toimaa.
Ku oli sana new heitois, ni onks tää jotain sun vanhoja maaleja?
vanha ja vanha.. :D otatko työmaaksi?
Entä jos vaihtaisi tuon harmaan mustaksi ja sitten taas tuon mustan pari pykälää valkoisen suuntaan näin aluksi?
No?
entä jos lähetän tän teille kaille niin voitte tehdä siitä sitten paremman?
Ei me siitä välttämättä parempaa saada, mutta aina se on kiva kommentoida.. =D
:D en mä sitä silleen tarkottanu. jos täältä löytys vaikka joku innokas maalari colab mielessä ;) rohkeesti vaan viestiä tuleman :D
Oblilla on hauska tapa kuvata kun usein autot näyttää joltain lelulta.
aperature 50% thats my thing
No, Obi, jatketaan siitä mihin viimeks jäätiin?
Laitellaan privan kautta ja tsekataan mitä syntyy?
ookke, sopii mulle :)
laita livessä viestiä kun sopiva hetki