TehBigBunny 15v hulluseon wrote: Kiakko koulun unohtivat!! Piti olla kannessa. Miqqe saa soiton heti!!! Nettijatkoissa on. Yhtään ei Miquelille soitella nyt !
RauhaMees 15v muokattu 15v Aliboz wrote: Mie työstän tuossa jokkis biisiä. Tuloo sitten levitykseen juutuupissa kun on valmis. ai tollast
Schimanski76 15v Tulooko Kaijasen ja Kirveksen haulikkohäistä joku extra-liite kesällä? Vai onko se myyty yksinoikeudella Alibille?
hulluseon 15v Ali ettii Kaijasen housuja kun se räyhää vähän väliä ilman niitä. Laitetaan Kaijaselle semmoset hervottoman isot henkselit niin se ei hävittele niitä pöksyjään.
vaiski75 15v Schimanski76 wrote: Tulooko Kaijasen ja Kirveksen haulikkohäistä joku extra-liite kesällä? Vai onko se myyty yksinoikeudella Alibille? Meni Alibille kivasti. Listaan pikaisesti mitkä lehdet sai mitäkin. Alibi: Håmoparin haulikkohäät, Kaijanen vaikenee. Hullu yritti myydä Banin kuuluisaan tv-formaattiin. Kirves meinaa paljastaa kaiken, henkeä uhattu. EM: Nipsun kotivinkit, kuvat jo julkaistu Seiska: Luonnonlapsi putosi katolta, olihan se hullua. Seura: Tilitys, Pure kertoo kaiken mitä Tsukubassa tapahtui. Iltalehti: Hopo tavannut maan ulkopuolista elämää, kommentit kellarista. Schimanski tunnustaa, en ole päässyt koskaan Pelle Hermannin yli. Boxing: Migge, kotimainen tappokone! Veikkaus: Kaijanen pettynyt, TPS kuralla. Lääkärilehti: Pinky helpottunut, ambutaatio auttoi heti käsiongelmiin. GTI: Pottae driftaa rollaattorilla, usko tai älä. Herätkää: Finski tunnustaa, tequila pilasi elämäni. Lapuan seurakuntalehti: Runkkari kertoo mielipiteensä asioihin, VIIIINAAA!!!
vaiski75 15v Onkos Varikko-Sanomissa Pipopäistä mitään tarinaa? Jos ei ollut niin tässä kumminkin vähän kuvaa, Pipopäiden jännä ensikohtaaminen Pösön kanssa ja kyllähän se näytti oudolta Ranskalaiselta autolta: !http://www.wizards.com/magic/images/mtgcom/fcpics/WEEK/bd319_monkeys3.jpg!
TehBigBunny 15v VS boikotoi Pipopäitä kunnes selviää kuka teki numero kakkoset pisuaariin edellisen lehden julkaisukeikan jälkeen.
vaiski75 15v TehBigBunny wrote: VS boikotoi Pipopäitä kunnes selviää kuka teki numero kakkoset pisuaariin edellisen lehden julkaisukeikan jälkeen. Helppo se on vammaisia syyttää!
Kommentit 15 kommenttia
Kiakko koulun unohtivat!! Piti olla kannessa. Miqqe saa soiton heti!!!
jokkis video työn alla tällä hetkellä.
Mie työstän tuossa jokkis biisiä. Tuloo sitten levitykseen juutuupissa kun on valmis.
Nettijatkoissa on. Yhtään ei Miquelille soitella nyt !
ai tollast
Tulooko Kaijasen ja Kirveksen haulikkohäistä joku extra-liite kesällä?
Vai onko se myyty yksinoikeudella Alibille?
Alibozille*
En kyllä tiijä mitä sielä meinaa tehdä.
Ali ettii Kaijasen housuja kun se räyhää vähän väliä ilman niitä. Laitetaan Kaijaselle semmoset hervottoman isot henkselit niin se ei hävittele niitä pöksyjään.
Meni Alibille kivasti. Listaan pikaisesti mitkä lehdet sai mitäkin.
Alibi: Håmoparin haulikkohäät, Kaijanen vaikenee. Hullu yritti myydä Banin kuuluisaan tv-formaattiin. Kirves meinaa paljastaa kaiken, henkeä uhattu.
EM: Nipsun kotivinkit, kuvat jo julkaistu
Seiska: Luonnonlapsi putosi katolta, olihan se hullua.
Seura: Tilitys, Pure kertoo kaiken mitä Tsukubassa tapahtui.
Iltalehti: Hopo tavannut maan ulkopuolista elämää, kommentit kellarista. Schimanski tunnustaa, en ole päässyt koskaan Pelle Hermannin yli.
Boxing: Migge, kotimainen tappokone!
Veikkaus: Kaijanen pettynyt, TPS kuralla.
Lääkärilehti: Pinky helpottunut, ambutaatio auttoi heti käsiongelmiin.
GTI: Pottae driftaa rollaattorilla, usko tai älä.
Herätkää: Finski tunnustaa, tequila pilasi elämäni.
Lapuan seurakuntalehti: Runkkari kertoo mielipiteensä asioihin, VIIIINAAA!!!
Jallu: Sfäiski ja tuplasti exää
Teijan keittiöön otin vain yhteyttä, en muuta tunnusta...
Onkos Varikko-Sanomissa Pipopäistä mitään tarinaa?
Jos ei ollut niin tässä kumminkin vähän kuvaa, Pipopäiden jännä ensikohtaaminen Pösön kanssa ja kyllähän se näytti oudolta Ranskalaiselta autolta:
!http://www.wizards.com/magic/images/mtgcom/fcpics/WEEK/bd319_monkeys3.jpg!
VS boikotoi Pipopäitä kunnes selviää kuka teki numero kakkoset pisuaariin edellisen lehden julkaisukeikan jälkeen.
Helppo se on vammaisia syyttää!
!http://www.marttiservo.com/pipopaa.jpg!
Pipopää-tunnari