Kuvat #20701

Muutama foto ekalta kierrokselta.


Kommentit 15 kommenttia

Nikde muokattu 14v

TK riftaa!!! !https://lh6.googleusercontent.com/-77KjoAMaEP0/TslQIduDrJI/AAAAAAAAAvI/cIWRsw7exe0/s640/Forza20.jpg! Senttikin riittää... !https://lh4.googleusercontent.com/-yL8im43j1Ow/TslQJJMOgqI/AAAAAAAAAvE/01U2OoDkF0s/s576/Forza21.jpg! Pieni letka !https://lh6.googleusercontent.com/-ydWl_jtSWbc/TslQJbmjgPI/AAAAAAAAAvM/e13uW_3vD9M/s576/Forza22.jpg! Tuninki rysäyttää melkeen perään. !https://lh4.googleusercontent.com/-rJ23i_3twIY/TslQKAkaWII/AAAAAAAAAvU/0uQWJeKO4TY/s576/Forza23.jpg! ProBale näyttää miten ohitetaan vikassa mutkassa. !https://lh3.googleusercontent.com/-K2cSYIdQoEI/TslQIdowP0I/AAAAAAAAAu8/EKcgobBmBM0/s640/Forza24.jpg!

Exami muokattu 14v

Onko muilla sama ongelma et näkyy vaan samaa kuvaa uudestaan ja uudestaan? :D

EDIT: Nyt toimii

Mace muokattu 14v

-Pistäkkö vielä pari kertaa ton kuvan?-

Nonii, nyt näyttää jo paremmalta :D

Nikde

Joo toi Picasan linkki ei näköjään toiminu iha nii helposti ku ajattelin :D

Nyt pitäs näkyy useempi kuva...

Nikde

Noniin, neljännellä kerralla saatiin kuvat näkymään oikein... :D

TeroKortelainen muokattu 14v

Mitään en myönnä!!!

Lagin piikkiin menee ihan selkeesti ;)

EDIT: Ja kivasti mun kuski etsii jo seuraavaa uhria sivuikkunan kautta...

ProBale

Oliko toi nyt joku pikku kuitti toi meikän ohituskuva. :D:D:D:D:D:D

Nikde

Tajusinpa justiisa, että meiän tiimin maaleissa on hirveä virhe. Tuossa vuosimallissa oli KA24DE mjoottori ja KA24E on 12valve SOCH ja vain 89-90 vuosimalleissa.

Meillä on varmaan joku huijarimoottori, hypriti.

vaiski75 muokattu 14v

Yhtään ei syytellä, koska tuossa auton keulassa lukee oikein..

Tämä on edelleen Aamerikan malli ja tällä ei ole mitään tekemistä muiden kanssa..

Vai olinkohan mä päissäni sittenkin ja kyllä mä mielestäni tuon selvitin varmaksi.. No ihan varuilta kumminkin: Tshihihi..

IL3

Mäkin oon kuvassa! :)

Ku oikein tarkkaan tihrustaa, niin mut näkee tuolla takana olevan etummaisen rekan ratissa..