Autona toimii siis BMW 1M DLC-auto, johon mä voin tarvittaessa lahjoittaa koodin, jolla sen voi lunastaa. Specsit ja maalipohjat ois autoissa kaikilla samat, eli siis osalista olisi:
Sport renkaat Gram Lights T57-RC vanteilla (Edessä 265/30R19 ja takana 285/35R19)
Forza Aerot edessä ja takana
Single Turbocharger
Platform and Handling kaikki Race
Auton PI olisi siis A580
Auton värityksen suhteen kaikilla olisi sama pohja, toki niin että autot on erivärisiä.. Tai sitten sallitaan maalaamiset.. Kattoo nyt vielä :D
Kommentteja? Kysymyksiä? Runoja? Heittäkää tähän tai YV:llä tulemaan :)
Kommentit 19 kommenttia
Autona toimii siis BMW 1M DLC-auto, johon mä voin tarvittaessa lahjoittaa koodin, jolla sen voi lunastaa. Specsit ja maalipohjat ois autoissa kaikilla samat, eli siis osalista olisi:
Auton värityksen suhteen kaikilla olisi sama pohja, toki niin että autot on erivärisiä.. Tai sitten sallitaan maalaamiset.. Kattoo nyt vielä :D
Kommentteja? Kysymyksiä? Runoja? Heittäkää tähän tai YV:llä tulemaan :)
Kyllähän tuo jos tota kokeilla voisi, mutta ei ole vaan ostettu Kun ei täällä tunnu muutakaan olevan, sen verran lyhyitä nämä rääsruutsit.
Kyllä kiinnostaisi. En nyt muista, että omistanko tuota vehjettä.
Ehdottomasstttti kiinnostais tämä. Mutta miksei race renkaita, vähemmän kiroilua? :D
/ Niin ja ei ole mullakaan tätä ostettuna.
Mitez oiz reiz renkaat ja aerot vekz?
Kikkeliz kokkeliz.
Petukin kanssa samaa mieltä... Ja kun ei kellään tätä tunnu olevan niin mistä sä niitä koodeja revit?
Kesä cup kiinnostaa, mutta näinköhän onnistuu dlc autolla?
Ja aerot pois. :D
No mä voin tuossa huomenna heiteillä niitä koodeja porukoille, niin voitte testailla =) Ja Storkki, miks ei onnistuis dlc autolla kesä cup?
Sen takii ku kellää ei oo tuota autoo. :D
Ei oo miullakaa, mut eihä täs mitää ongelmaa oo jos siulla on niitä koodeja? :)
Onhan niitä tossa nippu, kiitos niistä Microsoftin K1lli ;)
Aerot ja reiz renkaat jos multa kysytään... Tahtoo koodin =)
saankos mieki beemarin? pliis ville pliiiis?!
en jaksais ostaa pakettia ku ei puutu ku ne pari autoo siit..
Tulisin varmasti mukaan, harmi tosin Live loppu tos viime viikonloppuna taas.. se vähän tykkää loppua kokoajan. Pitäs taas tilailla..
Kiinnostaa, todellakin, mutta mites tää numero hässäkkä? Mulla ei ainakaan ole mitään "virallista" semmosta.
Ps. Koodia? Koodia? Saanhan koodin?
Tuo auto ei meinaa pysyä tiellä edes race renkailla niin minä antaisin niiden jäävän tuohon autoon
tuolta huutelet vapaata numeroa
Joo pistä mullekkin koodia
kiinnostais ja erityisesti jos ajankohta sopii :)
Minä oon numero. 19
Mie oon kyllä kuullu että täällä ossaa porukka iliman näitäki vettää jos jonnin moista kuppia....
!http://www.tamegoeswild.com/photos/coppermine/albums/200707/painful_beer.JPG!