Ooooh, toi taitaapi olla lähes ainut 787:n auto mitä mulla ei ole.
Oon kuullut pelkästään hyvää tuosta "pienestä ohjuksesta", kerroppa, että oisko toi hyvä seuraava hankinta?
Lähetin herroille Bickel ja John Mclane Jr. tilauksen, Fairlady Z, Fairlady Z 432, Evo VIII MR ja Lexus IS 300. Toivottavasti tänään vielä saapuisi tilausvahvistus ja toimitus tällä viikolla... :)
Kommentit 12 kommenttia
Ooooh, toi taitaapi olla lähes ainut 787:n auto mitä mulla ei ole. Oon kuullut pelkästään hyvää tuosta "pienestä ohjuksesta", kerroppa, että oisko toi hyvä seuraava hankinta?
Ps. Muille Tuning Marketplacen kautta autojaan hankkiville tiedoksi; Suosittelen vahvasti 787 Tuningin autoja, linkki heidän Catalogiin [linkki http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/1422113.aspx]Tässä[/linkki].
PPS. Oma henk. koht. suosikki on toi Lexus IS300 03 Acura Type R. ;)
Rupesi himottamaan kaikki noi autot, nyt tarvii hankkia rahaa.
[linkki http://www.forzaracingclub.com/fi/photos/4817/?car_id=2049]Btw :D[/linkki]
Komia on "Ratsusi" :D
Ps. Autetaan miestä hädässä; laita Pinkki Scion TC AH:seen, 24h ja millin buyoutilla, niin saat alkukäteiset pariin kaaraan ;) Ok?
EDIT: Nytpä vasta vertailin 787:n autojen statseja ja näyttääpä vahvasti siltä että mun seuraava hankinta on toi violetti S15!
Mulla on toi 787 Merssu..Loistava peli esim. Road Americaan.
Missäs on tallin joulubonukset? ;)
Itsekin olen miettinyt jotain Tuningpajojen autoa mutta kun ei tiiä noista oikein mitään niin paha mennä ostaan...
IL3: Laitetaan, kun kerran käsketään! ;)
Olen tosin kevyesti värisokea, joten saa nähdä minkä värisen kaveri arpoo kaupasta.
Raab, laitappa pinkki Scion TC AH:seen.. ;)
ei mene pinkit kaupaks :P
Lähetin herroille Bickel ja John Mclane Jr. tilauksen, Fairlady Z, Fairlady Z 432, Evo VIII MR ja Lexus IS 300. Toivottavasti tänään vielä saapuisi tilausvahvistus ja toimitus tällä viikolla... :)
Menen ostamaan noi pari pinkkiä vasta maanantaina, sori, mutta tuli vähän muuta pikaista menoa.
Eipä mitään, vedän pinkin pois markkinoilta...
Minä jätän siltä varalta markkinoille jos menisi kaupaksi =)