Ace... Ei mitään rähmäkäpälä maaleja, eikä autoja teräviksi niihinhän satuttaa itsensä sitten. Komee kuva kyllä. Mutta eihän tuolla oranssi paitasella vaan ?
Siltähän se Hookkis saikin 10 kertaa :D
Ja säädin tarkkaan ton suljinajan että autoihin tulis sitä vauhdin tuntua ja pääosissa olis nämä palikkapäät :) Kait jotain tunnelman hakua koitin saaja kesää odotellessa :P
Kommentit 7 kommenttia
Autoihin kunnon maalit ja pientä kuvanmuokkausta sekä autot teräväksi niin olisi vuoden kuva! Ihan nätti jo nyt.. :)
Sairaan nätti! sain 10 orgasmia :D
Ace... Ei mitään rähmäkäpälä maaleja, eikä autoja teräviksi niihinhän satuttaa itsensä sitten. Komee kuva kyllä. Mutta eihän tuolla oranssi paitasella vaan ?
Kyllä, teltta ojossa!
//Aivan mahtava kuva..
Jep, paalu pystyssä! Ja yrittää rontti vielä peittää sen esittämällä pitkästynyttä!! (haukottelee ja venyttelee)
Sika :D
Siltähän se Hookkis saikin 10 kertaa :D Ja säädin tarkkaan ton suljinajan että autoihin tulis sitä vauhdin tuntua ja pääosissa olis nämä palikkapäät :) Kait jotain tunnelman hakua koitin saaja kesää odotellessa :P
haista jupe paska :D