Kerran olen tehnyt pienen testin Shooting Starilla ja mua on myös kysytty viralliseksi testikuskiksi. Kieltäydyin kuitenkin, kun Forza jää suurella todennäköisyydellä hyllyyn pölyttymään Race Pron ilmestyttyä.
Käynnistän pian boksin ja käyn samalla ostamassa tällaisen. Toivottavasti tämän uuden erän kaikki autot eivät vielä ole menneet kaupaksi, niin pystyn heti ostamaan oman ;). North on muuten kirjoittanut viestinsä aikaan 13:17 :D
Kommentit 26 kommenttia
Autoja tulee myyntiin AH:seen viimeistään klo 18:00 ja ainut pieni muutos on että numero on vaihtunut 04 -> 07.
Hintaa autolla on 300.000 cr ja aikoja mitä autolla on ajettu, tulee myöhemmin tänään.
nyt näitä sitten on AH:ssa nopeimmille satavissa.
Vähän aikoja samalla:
Tsukuba: 56.918 Suzuka: 2.09.968 Laguna Sega: 01:28.726 Mugello Short: 00:58.645 Tsukuba Short:00:42.635
Vitun hyvä aikoja pojjaat :D Pitääpä ostaa ;)
Itse en osta viellä jos tuo boxi kärähtää lähiaikoina :( Sinne menee sitten Spotinkin autot :(
Osta mutta jätä ne AH:n siellä on tavara turvassa.
No, jos ei ollut edellisetkään niin ei kai ole nämäkään ? Oma kokemus huono...
Tämä on kyllä pakko-ostos! Maalitkin on vielä pirun hienot ;)
Ajoin Tsukubassa 56.607 :)
Tämä pitäisi jo ostaa pelkkien maalien takia. Ja kun ajettu tuolaisia aikoja viellä niin...
Teiltä puuttuu semmoinen TODELLA hyvä testikuski... No, Nipsuhan niitä on testaillut vissiin ?
Suzukassa 02:09.168
Kerran olen tehnyt pienen testin Shooting Starilla ja mua on myös kysytty viralliseksi testikuskiksi. Kieltäydyin kuitenkin, kun Forza jää suurella todennäköisyydellä hyllyyn pölyttymään Race Pron ilmestyttyä.
Jep, nipsu on tommonen formuloiden perässä roikkuja :D
splättihän menee lujaa:)
tuntuu olevan säädöissä auto :D
koska autojen edellinen eräloppui.. on autoja tehty nyt lisää 7 kpl tällä päivälle... lisää huomenna jos ei tänään kerkeä :)
On hyvä ja hieno auto, jopa meikäläinen pääs Tsukuballa 57 sekunnin tuntumaan, en nyt sentään alle... vielä
Huomasin teidän autojen threadit fm.netissä ja ne oli jäänyt hieman huomioimatta muiltakin, joten piipahdin jättämässä terveiset tän auton threadiin.
Kävin itsekkin kehumassa, vaikka ei olekkaan mitään kokemusta autosta :D
Koska on lauantai, ostin juuri äskö tämän, "HKS":n sekä Spotilta TT2:n. Ompahan valmiina joitain hyvejä kiesejä lisää, jos sattuu extemporekisaa..
Käynnistän pian boksin ja käyn samalla ostamassa tällaisen. Toivottavasti tämän uuden erän kaikki autot eivät vielä ole menneet kaupaksi, niin pystyn heti ostamaan oman ;). North on muuten kirjoittanut viestinsä aikaan 13:17 :D
Nipsu:
ilmoittele jos niitä ei ole niin lisäämme kyllä niitä :)
AH:ssa oli pari kappaletta. Enää on yksi, ellei sitäkin ole ostettu.
Mä en taaskaan löytänyt näitä... B700 ja 300K... Ei löytyny ei. Ja etsin siis aikasemmin päivällä jo...
mä laitan ihan koht 22.00 jälkeen myyntii lisää ni käväse hakees pois:)
Tuli tilaisuus ajaa kisa tällä autolla Tsukubassa ja auto paljastui ylivoimaiseksi! Kannatti ostaa!