Kuvat #9506

Sotaitkun innoittamana tehty pohjat valmiiksi..

vaiski75

· Forza Motorsport 2


Kommentit 16 kommenttia

vaiski75

Vieläkö keksisi jonkun kivan sponssin joka sopisi sekä mustalle ja keltaiselle pohjalle.. :/

vaiski75

Otetaan tuosta Pikes Peak mallista sen verran oppia, ettei tehdä mitään isoa pääsponssia ja jatketaan huomenna se valmiiksi..

Schimanski76

Mie tykkään keltaisista autoista.Riesen-karamelleissa taitaa olla ainakin musta/kelta-väripohja.Ota siitä sponssi! En ole ikinä nähnyt forzassa. Evoja on kyllä ihan hirveästi,johonkin toiseen autoon maalia tuohon tyyliin,niin A,vot!

IL3 muokattu 16v

Samaa mieltä Kirveksen kanssa, täysin samaa mieltä! TEHOA!

Ja tosiaan, ei tölkkiä, mutta muuten noi grafiikat ois tosi jees, erityisesti ne "mies ratsastaa hirvellä", "mies nostaa kivenjärkälettä" ja "mies painii karhun kanssa".

[linkki http://www.olvi.fi/fileserver/uusi%20pullo%20aito%20140px.jpg?imageid=1108]Tässä[/linkki] kuva, jossa on nähtävissä noi kaks ensimmäiseksi mainittua, mutta voipi olla että joudut Väiski ostamaan itsellesi tölkin, jotta saat tarpeeksi hyvät source-kuvat noista grafiikoista. (Ja osta tosiaan tölkki, älä pulloa-> maistuu tölkistä huomattavasti paremmalta!)

e: Noi kolme graffaahan on kuin tehty eri alueille; esim. Mies ja hirvi konepeltiin, Mies ja karhu oikealle kyljelle ja Mies ja kivi vasemmalle kyljelle?

e2: Piti mun itse tehdä just samalla idealla tämmöiset TEHO-maalit, mutta tiedän jo varmasti, että FM2:sessa en niitä ainakaan tee, ehkä sitten joskus FM3:ssa, jos niitä ei nyt kukaan tee, niin ole Väiski meille sankari ja tee nämä, sulta löytyy se mitä siihen vaaditaan; Maalaussilmää, maalaustaitoa ja kiero mieli. :D

vaiski75

Kiitoksia ajatuksista.. Minä tästä sitten poistunkin kauppaan ostamaan TEHOa ja tölkissä.. :)

IL3 muokattu 16v

JEEE! :D

e: No voihan perkules, nyt mullekkin tuli jano. -> poistuu kaupan suuntaan..

warcryFIN

TEHO on ihan paskaa, eihän sitä kusta saa alas millään :D Itse olen töissä yövuorossa hörppinyt Pure Rushia tämän viikon, on muuten yllättävän hyvää energiajuomaksi. Kauppoihin tulee varmaan kohta tai joskus :D

IL3

Pure Rushia on just avattu tölkki tässä käden vieressä. Guanabana on se parempi versio ;)

Tuliskohan muita SoBe:n juomia jossain vaiheessa?

warcryFIN

Kyllä vissiin ainakin neuvotteluja firmassa käydään SoBen juomista. Täytyy nyt tarkastaa noi meidän uudet lonkerot myös, cola ja pina colada, en tiedä joko on kaupoissa, mutta tehtaalta löytyy jo reilusti valmista tavaraa :D

IL3

No höh, niitä ei näin antibioottikuurin korvissa pääse pahemmin nautiskelemaan. Mutta tota Pure Rushia on jo ainakin reilun viikon ollu kaupoissa.

PetuK muokattu 16v

warcryFIN kirjoitti tänään klo 18:56

Täytyy nyt tarkastaa noi meidän uudet lonkerot myös, cola ja pina colada, en tiedä joko on kaupoissa, mutta tehtaalta löytyy jo reilusti valmista tavaraa :D

Ainakin Turussa CM Länsikeskuksessa näin noita viime lauantaina. Jostain syystä ei tullut ostettua, joku toimintahäiriö iski varmaankin :)