IL3 16v NPS, enpäs oo tästä aiemmin kuullutkaan.. ? Tarkoittaakos tää nyt käytännössä sitä, että jos hommaan itselleni IRL Civic Type R:n, te ette enään leiki mun kaa?
Miqqe 16v Leikitään leikitään, mut sit rupee kyl välit kylmenee jos Civa rupee muistuttaa lähinnä pikachuu tai bulbasauria ;)
Aaperi001 16v Jos käytät tuning-lehtiä vessapaperina ja pakkelikasat aiheuttavat oksennus-refleksin, tämä on oikea paikka sinulle, merkistä riippumatta. Mie oo yks NPS:ssän jäseniä
IL3 16v muokattu 16v No aivan äärimmillään se kenties näyttäisi hieman [linkki http://www.zerotohundred.com/newforums/attachments/cars-for-sale/143735-honda-ep3-type-r-for-sale-powerful-car-dsc00022.jpg]tältä[/linkki], ulkoisten muutosten suhteen (ilman noita tarroja).. Tosin hakusessa on musta auto.. Ja kaipa [linkki http://jdmtuner.net/wp-content/uploads/2008/02/ep3d.jpg]tämmöinenkin[/linkki] olisi ihan sallittavaa vielä?
Kommentit 14 kommenttia
Aamen to that. Kai GTI:tä saa vessalukemisena käyttää?
Hep, kannatetaan!
Onko täällä foorumilla muuten NPS-jäseniä minkä verran??
NPS, enpäs oo tästä aiemmin kuullutkaan.. ?
Tarkoittaakos tää nyt käytännössä sitä, että jos hommaan itselleni IRL Civic Type R:n, te ette enään leiki mun kaa?
Leikitään leikitään, mut sit rupee kyl välit kylmenee jos Civa rupee muistuttaa lähinnä pikachuu tai bulbasauria ;)
Jos käytät tuning-lehtiä vessapaperina ja pakkelikasat aiheuttavat oksennus-refleksin, tämä on oikea paikka sinulle, merkistä riippumatta. Mie oo yks NPS:ssän jäseniä
[linkki http://www.nps.fi/]NPS[/linkki]
[linkki http://www.nps.gov/index.htm]NPS[/linkki]
No aivan äärimmillään se kenties näyttäisi hieman [linkki http://www.zerotohundred.com/newforums/attachments/cars-for-sale/143735-honda-ep3-type-r-for-sale-powerful-car-dsc00022.jpg]tältä[/linkki], ulkoisten muutosten suhteen (ilman noita tarroja)..
Tosin hakusessa on musta auto..
Ja kaipa [linkki http://jdmtuner.net/wp-content/uploads/2008/02/ep3d.jpg]tämmöinenkin[/linkki] olisi ihan sallittavaa vielä?
^ hahah :)
Herättääpäs tää nyt tunteita. Ei se kato niin vakavaa ole.
Mul o hammastahna lopus, onx mä raskaana ?
Hämmensitte minut verbaalisella kryptisyydellänne. Onnittelut.
---->Nukkumaan